Яскраві враження, нові відкриття та відпочинок перед літніми канікулами подарував «Столичний тур – 2026».
Напередодні літніх канікул педагогічний колектив Гайсинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №6 здійснив захопливу подорож до столиці в межах «Столичного туру – 2026».
Про це розповіли на сторінці Ми – Вінничани.

Учасники поїздки відвідали одну з найвідоміших туристичних локацій України — резиденцію Межигір’я. Педагоги мали нагоду насолодитися мальовничими краєвидами, прогулятися доглянутими алеями та ознайомитися з унікальними ландшафтами комплексу.
Не менш захопливими стали відвідини океанаріуму «Морська казка», де гості поринули у дивовижний світ морських мешканців, а також Київського зоопарку, який подарував чимало позитивних емоцій та яскравих вражень.

Подорож стала чудовою нагодою відпочити від щоденної роботи, поспілкуватися в неформальній атмосфері та зарядитися позитивною енергією перед новим етапом літнього відпочинку.
Фінансову підтримку в організації поїздки надав очільник Гайсинського осередку ГО «Ми – Вінничани» Олександр Мигидюк.

Такі поїздки дарують незабутні емоції, надихають на нові звершення та створюють спогади, які залишаються з людиною на довгі роки.

