
На півдні Вінниччини стартували жнива: першими зібрали озимий горох і ячмінь
Жнивна кампанія сезону-2025 розпочалася на півдні Вінниччини зі збирання озимого гороху — нової для регіону культури, яку у СТОВ АФ «Ольгопіль» цього року висіяли вперше на 13 гектарах у форматі експерименту. Рослина продемонструвала хорошу стійкість до весняної посухи завдяки раннім сходам і запасам вологи, накопиченої ще з осені. Після гороху в господарстві взялися за збирання […]









