Активістка з Тростянецької громади представлятиме інтереси молоді 63 громад області та сприятиме її участі у важливих рішеннях.
У Вінниці відбулася подія, яка відкриває нову сторінку у розвитку молодіжного самоврядування області. Під час установчого засідання Регіонального молодіжного конгресу Вінниччини його головою обрали Діану Міщук із Тростянецької громади Гайсинського району.
Про це розповіла на своїй сторінці очільниця Гайсинської РВА Ludmila Golovashich.

До новоствореного Конгресу увійшли представники всіх 63 територіальних громад Вінницької області. Молоді лідери зібралися, щоб сформувати платформу для співпраці, обміну досвідом та представництва інтересів молодого покоління на місцевому, регіональному та державному рівнях.

Під час засідання учасники обрали керівний склад організації та визначили делегатів, які представлятимуть Вінниччину на всеукраїнських молодіжних майданчиках. Найвищу довіру молоді області отримала саме Діана Міщук, яка очолила Регіональний молодіжний конгрес.

Створення такого консультативно-дорадчого органу покликане посилити вплив молоді на процес ухвалення рішень, що стосуються розвитку громад, освіти, культури, волонтерства, громадської активності та інших важливих напрямків суспільного життя.

Обрання представниці Тростянецької громади на керівну посаду стало важливою подією не лише для Гайсинщини, а й для всієї Вінниччини. Це свідчення того, що активна, відповідальна та ініціативна молодь здатна формувати майбутнє своїх громад уже сьогодні.


