24 Червня, 2026

Гайсинське управління поліції викрило директора лікарні

Керівнику медичного закладу повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем через незаконне нарахування надбавок працівникам.

На Вінниччині правоохоронці повідомили про підозру директору одного з медичних закладів Гайсинського району. Посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем, що, за даними слідства, спричинило тяжкі наслідки для комунального підприємства.

Про це повідомили на сторінці Гайсинське районне управління поліції.

Як повідомили у поліції, досудове розслідування здійснюють слідчі Гайсинського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Гайсинської окружної прокуратури.

За версією слідства, упродовж 2022–2023 років керівник комунального некомерційного підприємства підписував накази про встановлення працівникам надбавок у розмірах, які перевищували норми, передбачені законодавством та колективним договором.

У результаті таких дій медичному закладу було завдано матеріальних збитків на суму понад 1,16 мільйона гривень. Цей факт підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Наразі директору повідомлено про підозру за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися визначеною діяльністю строком до трьох років, а також штраф.

Слідство триває. Остаточне рішення щодо винуватості посадовця ухвалюватиме суд.

Увійти

Зареєструватися

Скинути пароль

Будь ласка, введіть ваше ім'я користувача або ел. адресу, ви отримаєте лист з посиланням для скидання пароля.